Районний методичний кабінет
Меню

Форма входу

Категории раздела

Пошук

Сайти

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.12.2018, 11:56

Головна » Файли » Конкурси » Конкурси

Положення конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
17.01.2011, 16:26
П О Л О Ж Е Н Н Я 
про проведення районного 
фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

І. Загальні положення

1.1. Районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль) проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

1.2. Завдання фестивалю: 
- активізація молодіжного руху за здоровий cпociб життя; 
- набуття та засвоєння дітьми i молоддю нових знань про здоровий cпociб життя; 
- підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, тощо; 
- популяризація технологій навчання щодо формування здорового способу життя; 
- виявлення, обмін i розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативним проявам серед дітей i молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності; 
- упровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей і молоді. 

ІІ. Учасники, порядок, умови та строки проведення фестивалю

2.1. Учасниками фестивалю можуть бути учні загальноосвітніх навчальних закладів. 
2.2. Фестиваль проводиться щорічно та поетапно: 
1-й етап – у навчальних закладах протягом листопада-грудня 2010 року; 
2-й етап – у районах, містах (крім вищих навчальних закладів) – січень – квітень 2011 року; 
3-й етап – фінальний етап фестивалю – травень 2011 року. 
2.3. До участі у фінальному етапі фестивалю допускається команда - переможець 2-го етапу фестивалю у складі 9 ociб (7 учасників і 2 керівники). 2.4. Для участі у фінальному eтапi фестивалю до 1 травня 2011 року надаються до управління освіти і науки обласної державної адміністрації такі документи: 
- заявка на участь у фінальному eтапі фестивалю, в якій зазначаються назва району (міста), назва команди, список учасників команди, дата їх народження, прізвища, імена, по батькові керівників команди, місця їх роботи та номери телефонів; 
- звіт про проведення районних, міських етапів фестивалю. 
2.5. Порядок, умови і строки проведення 1-го і 2-го етапів фестивалю визначаються відділами освіти, структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді районних державних адміністрацій та міських виконавчих комітетів відповідно до цього Положення. 
2.6. Програмою фінального етапу фестивалю передбачаються: 
урочисте відкриття фестивалю за участю організаторів; 
тренінг щодо формування здорового способу життя дітей і молоді; 
конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій; 
конкурс плакатів; 
конкурс фотографій, художніх робіт; 
конкурс-вікторина; 
підведення підсумків, нагородження переможців і кращих команд; 
гала-концерт команд - призерів фестивалю. 
2.7. Тренінг проводиться з метою створення умов для усвідомлення дітьми та молоддю переваг здорового способу життя, стимулювання їх до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, надання учасникам знань та формування практичних навичок з організації просвітницької роботи серед підлітків щодо здорового способу життя. 
2.8. Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій 
2.8.1. Для участі у конкурсі допускається команда з 7 осіб (учнів, ). 
2.8.2. Команда представляє літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв. 
У виступі команди можуть зобразити наслідки паління, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування, порушення фізіологічного режиму без демонстрації процесу куріння, уживання наркотичних речовин, стану сп’яніння та використання сигарет, спиртного, шприців тощо. 
2.8.3. Виступи повинні бути позитивно зорієнтованими, з використанням різних видів мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу 2.8.3. Виступи повинні бути позитивно зорієнтованими ,з використанням різних видів мистецтва, демонструвати власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Наслідки негативних звичок можуть відображатися у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній та інших формах.

2.8.4.Літературно-музично-спортивна міні-композиція оцінюється за 30-бальною шкалою. Ураховується розкриття теми(7 балів),оформлення й оригінальність виступу(5 балів), рівень виконавчої майстерності, режисури (5 балів), дотепність, почуття гумору (5 балів), вокальні, хореографічні, спортивні здібності (5 балів), дотримання тривалості виступу (3 бали).

2.9. Конкурс плакатів 
2.9.1. Допускається застосування довільної техніки виконання щодо висвітлення питань здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом. 
2.9.2. Команда представляє 3 плакати, які оцінюються за 20-бальною шкалою, зокрема: розкриття тематики(10 балів), художня майстерність(5 балів), оригінальність(5 балів). 2.9.1. Допускається застосування довільної техніки виконання щодо висвітлення питань здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичної культурою та спортом. 
2.9.2. Команда представляє три плакати, які оцінюються за 20-бальною шкалою, зокрема: розкриття тематики (10 балів); художня майстерність (5 балів); оригінальність (5 
2.10.2. Фотографії підписуються із зазначенням прізвища, імені, по батькові виконавця (виконавців), місця навчання та місця проживання.

ІІІ. Визначення результатів і нагородження переможців

3.1. Підсумки фестивалю проводяться на кожному етапі. Переможці районних, міських етапів фестивалю направляються спільно відділами освіти, структурними конкурсу.

3.2. Визначення результатів фестивалю здійснює журі. 
3.3. Рішення журі за результатами кожного конкурсу оформляється протоколом. 
3.4. За результатами виступів команд з літературно-музичними міні-композиціями журі визначає переможців (призерів) фестивалю за максимальною сумою набраних балів. 
3.5. Окремо підводяться підсумки конкурсів плакатів, де визначаються кращі роботи за максимальною сумою набраних балів. 
3.6. Переможці фестивалю нагороджуються грамотами районного відділу освіти. 
3.7. Організатори можуть нагороджувати учасників фестивалю спеціальними призами.

Категорія: Конкурси | Додав: vzon
Переглядів: 2954 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Великомихайлівський районний методичний кабінет