Районний методичний кабінет
Меню

Форма входу

Категории раздела

Пошук

Сайти

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.11.2017, 11:26

Головна » Файли » Робота з обдарованими дітьми » Олімпіади

Результати II етапу олімпіади з трудового навчання у 2009/2010 навчальному році
19.01.2011, 12:38
 II етапі олімпіади з трудового навчання у 2009/2010 навчальному році взяли участь 42 учасники із 8 навчальних закладів району:
  • Великомихайлівський НВК 
  • Великомихалівська ЗОШ I-III ст. 
  • Гребениківська ЗОШ I-III ст. 
  • Великокомарівська ЗОШ I-III ст. 
  • Великоплосківський НВК 
  • Цебриківська ЗОШ I-III ст. 
  • Цебриківська ЗОШ I-II ст. 
  • Слов'яносербський НВК 
Було представлено 46 робіт.

Призові місця зайняли: 

6 клас 

І місце – Шпак Катерина - Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмітрієва Н.П. 
ІІ місце – Гасій Юлія - Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмітрієва Н.П. 

7 клас 

І місце – Беца Вікторія – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмітрієва Н.П. 
І місце – Грошина Анастасія - Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмітрієва Н.П. 
ІІ місце – Беца Микола - Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст. – вч. Даниляк О.С. 
ІІІ місце – Онопа Василь - Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч.Сахацький В.А.

8 клас 

І місце – Тушич Наталія - Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст. – вч. Даниляк О.С. 
І місце – Гошило Валентина - Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст. – вч. Даниляк О.С. 
І місце – Лівицька Світлана - Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст. – вч. Даниляк О.С. 
І місце – Троян Анастасія - Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмитрієва Н.П. 
І місце – Соловйова Христина - Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Ткач Т.В. 
ІІ місце - Творча група – Великомихайлівський НВК – вч. Портна Н.Ю. 
ІІ місце - Тіхова Христина – Великоплосківський НВК - вч. Карпова І.І. 
ІІ місце – Догадаєва Марина – Великоплосківський НВК - вч. Карпова І.І. 
ІІ місце – Грабовенко Вікторія - Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмітрієва Н.П. 
ІІ місце – Речіле Сільвія - Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмітрієва Н.П. 
ІІ місце – Гомонюк Наталія – Великомихайлівський НВК – вч. Портна Н. Ю. 
ІІ місце – Пірог Сергій - Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Вакаров В.Є. 
ІІІ місце – Жупанова Марина - Великоплосківський НВК - вч. Карпова І.І. 
ІІІ місце – Когут Наталія - Великомихайлівський НВК - вч. Портна Н. Ю. 

9 клас 

І місце - Савва Неля – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Сахацький В.А. 
І місце - Абрамян Каріна – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Сахацький В.А. 
І місце - Поліщук Олена – Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Ткач Т.В. 
І місце - Бекетова Євгенія – Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Ткач Т.В. 
І місце - Арсенькіна Катерина - Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Дмітрієва Н.П. 
ІІ місце - Творча група – Великомихайлівський НВК – вч. Портна Н.Ю. 
ІІ місце – Білак Катерина - Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст. – вч. Даниляк О.С. 
ІІ місце - Козир Олег – Слов’яносербський НВК – Іванова С.В. 
ІІ місце - Мордванюк Сергій – Слов’яносербський НВК – Іванова С.В. 
ІІ місце - Якубовський Анатолій-Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.–вч.Вакаров В.Є. 
ІІІ місце – Гусятнікова Аліна - Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Сахацький В.А. 
ІІІ місце – Бойко Тетяна - Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Сахацький В.А. 
ІІІ місце - Фоменко Вікторія - Великомихайлівський НВК – вч. Портна Н. Ю. 

10 клас 

І місце – Наумова Надія – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст. – вч. Сахацький В.А.

Категорія: Олімпіади | Додав: vzon
Переглядів: 472 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Великомихайлівський районний методичний кабінет