Районний методичний кабінет
Меню

Форма входу

Категории раздела

Пошук

Сайти

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.05.2018, 04:17

Головна » Файли » Робота з обдарованими дітьми » Олімпіади

Терміни та учасники ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
19.01.2011, 12:35

7 лютого - хімія-Рудова Аліна 8 кл.-Цебриківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кожанов Вадим 9 клас - Великоплосківський НВК.

13 лютого - іноземна мова-Земляна Надія 9 кл.- Великомихайлівської ЗОШ №2, Кожанов Вадим 9 кл.- Великоплосківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-д/садок", Кузьмінська Катерина 10 кл. - Великомихайлівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"

13 лютого - фізика-Кожанов Вадим 9 кл.- Великоплосківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-д/садок".

14 лютого - українська мова та література- Лукіянчук Ірина 9 кл. Великомихайлівського НВК, Воробель Ганна 9кл. Новоборисівської ЗОШ, Кузьмінська Катерина 10 кл. Великомихайлівський НВК, Гріцкан Інна 10 кл.- Великоплосківський НВК, Лушнікова Юлія 11 кл. Великомихайлівського НВК, Мітіна Катерина 11 кл. Новоселівського НВК.

20 лютого - історія-Терлецька Юлія 8кл.- Великомихайлівського НВК, Воробель Ганна 9 кл. Новоборисівської ЗОШ, Бєлова Юлія 10 кл.- Великоплосківський НВК, Гайдаєнко Надія 11 кл.- Новоборисівської ЗОШ.

27 лютого - право- Гусятнікова Аліна 9 кл. Великокомарівської ЗОШ, Авелічева Тетяна 10 кл. Цебриківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Волкова Лілія 10 клас - Великомихайлівської ЗОШ №2

14 березня - російська мова та література, зарубіжна література- Кожанов Вадим 9 кл.- Великоплосківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-д/садок", Гріцкан Інна- 10 кл. Великоплосківського НВК, Кузнєцова Марія 10 клас Великоплосківського НВК, Воробель Ганна 9 кл. Новоборисівської ЗОШ, Петрусевич Олексій 9 клас Новоселівського НВК, Ободовський Владислав 10  кл. Великомихайлівського НВК, Волкову Лілію 10 кл. Великомихайлівської ЗОШ №2.

Категорія: Олімпіади | Додав: vzon
Переглядів: 421 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Великомихайлівський районний методичний кабінет